Rodzina – najbezpieczniejsze miejsce w niepewnych czasach! Zamów kampanię, która sprawdza się w całej Polsce

Wojna na Ukrainie, skutki pandemii, kłopoty ekonomiczne – rodziny zmagają się teraz z ogromem wyzwań. Właśnie na tym skupiamy się w kampanii „Postaw na rodzinę!”. W materiałach adresowanych do rodziców pokazujemy, jak odnaleźć się w nowej rzeczywistości oraz jak zadbać o dobre relacje z bliskimi. Wyjaśniamy, jak budować u dziecka pewność siebie w trudnym czasie.

Młodym ludziom uświadamiamy, jak dużo robią dla nich rodzice, by zorganizować życie w nowych warunkach. Pokazujemy, że mają wiele powodów do wdzięczności. Zachęcamy do okazywania uczuć i szczerych rozmów. Przedstawiamy świadectwa dzieci, które szczególnie doceniły mamę i tatę w czasie izolacji.

W rekomendacjach dla gmin czytamy:

Rekomendujemy przekazywanie materiałów edukacyjno-profilaktycznych do placówek takich jak: szkoły, poradnie (…), punkty konsultacyjne, placówki podstawowej opieki zdrowotnej (POZ), ośrodki pomocy społecznej (OPS), placówki leczenia uzależnień, jak również do policji i straży miejskiej.

Wniosek? Kampania, którą wybiera gmina, powinna być uniwersalna, by trafiać w różne miejsca. Właśnie to oferujemy w „Postaw na rodzinę!”.

Znakomity zestaw materiałów. Co oferujemy samorządom?

W odpowiedzi na Państwa postulaty opracowaliśmy profesjonalny pakiet, który zawiera także atrakcyjne gadżety. Poza tradycyjnym zestawem ulotek i plakatów w pakiecie kampanii zawarliśmy:

1. Opaski odblaskowe

Atrakcyjne gadżety z hasłem kampanii to miły prezent, a zarazem wyraz troski o bezpieczeństwo mieszkańców.

Odblaski sprawią przyjemność dzieciom i dorosłym.

broszura_okladka_prawda-o-alkoholu-co-powinienes-wiedziec_DRUK2. Broszury „Prawda o alkoholu. Co powinieneś wiedzieć”.

Publikacja to kompendium wiedzy na temat alkoholu, jego działania na organizm oraz uzależnień.

Prosty język i przyjazna forma pozwolą mieszkańcom sprawdzić, czy ich picie jest bezpieczne, oraz znaleźć wsparcie dla osób z problemem alkoholowym.

W publikacji wyjaśniamy, czym jest płodowy zespół alkoholowy, obalamy mity na temat picia oraz uświadamiamy zagrożenia.

3. Certyfikat włączenia się w koalicję gmin na rzecz zdrowia i bezpieczeństwa.

Dokument potwierdza włączenie się do grupy samorządów, które postanowiły wyjść naprzeciw problemom. Certyfikat jest świadectwem, że trzeba stawiać na profilaktykę i przeciwdziałanie problemom społecznym! Warto się nim pochwalić w urzędzie lub na stronie internetowej.

Pierwszy kwartał to idealny czas na uzupełnienie zapasów materiałów. Zrób większe zakupy i odbierz atrakcyjne prezenty!

alkomatProfesjonalny kalibrowany alkomat

Każdy samorząd, który złoży zamówienie za minimum 10 tys. zł netto, otrzyma w prezencie alkomat. To przydatne narzędzie w pracy profilaktycznej, które może być wykorzystywane przy różnych okazjach.

Alkomat wyposażony jest w elektrochemiczny sensor o wysokiej dokładności i trwałości. Czas poboru próbki to jedynie 3–4 sekundy! W komplecie 5 ustników.

GMINNA-KOMISJA-Podrecznik-okladka-4+0„Gminna Komisja” – wygodny pakiet szkoleniowy

Każdy samorząd, który zamówi materiały Krakowskiej Akademii Profilaktyki za więcej niż 5 tys. zł, otrzyma sprawdzone szkolenie dla członków Gminnych Komisji – bez konieczności wychodzenia z domu!

 

 

statuetka-2023Prestiżowa, personalizowana statuetka „Gmina zasłużona dla profilaktyki”

Samorząd, który przystąpi do wszystkich pięciu kampanii Krakowskiej Akademii Profilaktyki, otrzyma elegancką, personalizowaną statuetkę z wygrawerowaną nazwą samorządu i hasłem „zasłużony dla profilaktyki”.

 

 

Wybierz opcję „Zaczynamy wcześniej” i rozpocznij działania od razu

Warto już na początku roku wzmocnić działania i zaangażować się w kampanię, która przynosi mieszkańcom realne korzyści. Zachęcamy do skorzystania z opcji „Zaczynamy wcześniej”, dzięki której materiały wraz z fakturą trafią do Państwa w ciągu 2 dni od nadesłania zgłoszenia. Pozwoli to natychmiast zaplanować działania na 2023 r. Opcja realizowana jest od 2 stycznia do 31 marca 2023 r. Do gmin, które nie zaznaczą „Zaczynamy wcześniej!”, materiały kampanii i fakturę wysyłamy 31 marca 2023 r..

Warto pamiętać, że w tym roku gminy aż pięciokrotnie otrzymują pieniądze na działalność profilaktyczną (trzy raty „korkowego” i dwie raty „małpkowego”). Środki warto wykorzystać na działania edukacyjne wynikające z art. 41ust. 1 pkt 3 ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi.

Cena podstawowego pakietu kampanii to 5000 zł + VAT (23%). Istnieje możliwość zakupu wielokrotności pakietu lub jego połowy. Nie prowadzimy sprzedaży mniejszych zestawów.

Formularz zgłoszenia do kampanii należy wysłać faksem na numer 12 635 19 19 lub pocztą na adres: Krakowska Akademia Profilaktyki, ul. Jaskółcza 4/1, 30-105 Kraków. Materiały wraz z fakturą trafią do Państwa w ciągu 2 dni od nadesłania zgłoszenia.

alt
alt