Dopalacze nie zniknęły – wciąż dochodzi do zatruć. Dołącz do kampanii, która przynosi efekty!

„Dopalacze – powiedz stop!” to zestaw przydatnej wiedzy dla rodziców i młodzieży. Prosty język, praktyczne porady i konkretne wskazówki pozwalają w porę zauważyć problem i podjąć odpowiednie kroki. Włączając gminę do kampanii, pomagasz w rozwiązaniu problemu.

W materiałach informujemy dzieci i młodzież, jak groźne są dopalacze i jakie konsekwencje dla zdrowia powodują. Przekonujemy, że są to niebezpieczne substancje psychoaktywne i nawet jednorazowe ich użycie może spowodować nieodwracalne zmiany i prowadzić do uzależnienia. Pokazujemy rodzicom, jak reagować, jeśli podejrzewają, że dziecko sięga po dopalacze, oraz udostępniamy numery telefonów, pod którymi można uzyskać pomoc dla siebie i dziecka.

Początek roku to idealny czas na uzupełnienie zapasów materiałów!

Promocja do końca lutego! Pakiety aż o 20% taniej!

Zrób większe zamówienie i odbierz prezenty. Co można zyskać?

alkomat do wpisuProfesjonalny kalibrowany alkomat

Każdy samorząd, który złoży zamówienie za minimum 6 tys. zł netto, otrzyma w prezencie alkomat. To przydatne narzędzie w pracy profilaktycznej, które może być wykorzystywane przy różnych okazjach.

Alkomat wyposażony jest w elektrochemiczny sensor o wysokiej dokładności i trwałości. Czas poboru próbki to jedynie 3–4 sekundy! W komplecie 5 ustników.

 

Prestiżowa, personalizowana statuetka „Lider profilaktyki” z wygrawerowaną nazwą samorządu

Gmina, który przystąpi przynajmniej do czterech kampanii Krakowskiej Akademii Profilaktyki, otrzyma elegancką, personalizowaną statuetkę z wygrawerowaną nazwą samorządu i hasłem  „Lider profilaktyki”.

Szósta kampania „O depresji” całkowicie za darmo!

Każdy samorząd, który włączy się do pięciu kampanii Krakowskiej Akademii Profilaktyki („Postaw na rodzinę!”, „Dopalacze – powiedz stop!”, „Reaguj na przemoc!”, „Przeciw pijanym kierowcom!”, „Stop uzależnieniom behawioralnym!”), otrzyma gratis pakiet kampanii „O depresji”.

Większe zakupy to więcej prezentów. Jak to działa?

  • Zamówienie za min. 6 tys. zł – > otrzymujesz alkomat
  • Zamówienie za min. 8 tys. zł (pół pakietu wybranych czterech kampanii) – > otrzymujesz alkomat i statuetkę
  • Zamówienie za min. 10 tys. zł (pół pakietu każdej z pięciu kampanii) – > otrzymujesz alkomat, statuetkę i SZÓSTĄ kampanię „O depresji”

Zamów kampanie w promocyjnej cenie! Koszt jednego pakietu to 4000,00 zł*

*Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 5000,00 zł.

Skorzystaj z opcji „Zaczynamy wcześniej”

Opcja „Zaczynamy wcześniej!” – realizowana od 2 stycznia do 29 marca 2024 r. Materiały i faktura trafią do Państwa w ciągu 2 dni od nadesłania zgłoszenia (do gmin, które nie zaznaczą „Zaczynamy wcześniej!”, materiały kampanii i fakturę wysyłamy 29 marca 2024 r).

Koszt pełnego pakietu kampanii to 4000 zł + VAT. Możesz zakupić połowę pakietu lub jego wielokrotność. Nie prowadzimy sprzedaży mniejszych zestawów. Formularz zgłoszenia do kampanii należy wysłać faksem pod numer 12 635 19 19, mailem: info@akademiaprofilaktyki.pl lub pocztą na adres: Krakowska Akademia Profilaktyki, ul. Jaskółcza 4/1, 30-105 Kraków.


przycisk-FORMULARZ-EP