Dobre relacje w rodzinie chronią przed alkoholem! Kampania z myślą o dzieciach i młodzieży

W najnowszej edycji kampanii „Postaw na rodzinę!” podpowiadamy rodzicom, jak utrzymać dobry kontakt z dzieckiem. Wyjaśniamy, jak rozmawiać o trudnych sprawach i budować poczucie bezpieczeństwa w niepewnych czasach. Najmłodszych przekonujemy, że mama i tata zawsze znajdą sposób na poradzenie sobie z trudnymi sprawami. Podpowiadamy, jak radzić sobie ze strachem i napięciem wywołanymi bieżącymi wydarzeniami. Zachęcamy do szczerych rozmów z rodzicami.

„Rodzina – tu czujemy się bezpieczni!” – to hasło edycji 2024. W materiałach pokazujemy, że rodzinne ciepło i bliskość przynoszą spokój i pomagają radzić sobie z trudnymi emocjami nawet w ciężkich czasach.

Zdaniem ekspertów rodzina to najskuteczniejszy czynnik chroniący młodych ludzi przed zachowaniami ryzykownymi!

Zatroszcz się o mieszkańców i zaplanuj działania profilaktyczne. Za większe zamówienie otrzymasz atrakcyjne nagrody! Do końca wakacji pełny pakiet za jedyne 3 tys. zł!

Co można zyskać?

 

NOWY-ALKOKMAT-2Profesjonalny kalibrowany alkomat

Każdy samorząd, który złoży zamówienie za minimum 9 tys. zł netto, otrzyma w prezencie alkomat. To przydatne narzędzie w pracy profilaktycznej, które może być wykorzystywane przy różnych okazjach.

Alkomat wyposażony jest w elektrochemiczny sensor o wysokiej dokładności i trwałości. Urządzenie jest proste w obsłudze, a wynik pojawia się po kilku sekundach.

 

 

Prestiżowa, personalizowana statuetka „Lider profilaktyki” z wygrawerowaną nazwą samorządu

Gmina, który przystąpi do czterech kampanii Krakowskiej Akademii Profilaktyki (w wymiarze pełnego pakietu), otrzyma elegancką, personalizowaną statuetkę z wygrawerowaną nazwą samorządu i hasłem  „Lider profilaktyki”.

Większe zakupy to więcej prezentów. Jak to działa?

– Zamówienie za min. 9 tys. zł – > otrzymujesz alkomat
– Zamówienie za min. 12 tys. zł (pełne pakiety czterech kampanii) – > otrzymujesz alkomat i statuetkę

Koszt pełnego pakietu kampanii to 3000 zł + VAT. Możesz zakupić połowę pakietu lub jego wielokrotność. Nie prowadzimy sprzedaży mniejszych zestawów. Formularz zgłoszenia do kampanii należy wysłać faksem pod numer 12 635 19 19, mailem: info@akademiaprofilaktyki.pl lub pocztą na adres: Krakowska Akademia Profilaktyki, ul. Jaskółcza 4/1, 30-105 Kraków.

alt
alt