Uzależnienia behawioralne to plaga XXI wieku! Kampania z myślą o nowych obowiązkach gmin

27 marca 2024

Nałogowy hazard, zakupoholizom, jedzenioholizm – eksperci twierdzą, że XXI wiek staje się stuleciem nowych uzależnień. Wiele badań jasno dowodzi, że popadanie w nałogi znacząco wzrasta w trakcie wydarzeń społecznie stresujących. Wojna, problemy ekonomiczne i inne trudne wydarzenia ostatnich lat powodują, że wiele osób uzależnia się od czynności.

„Stop uzależnieniom behawioralnym!” to kampania, która obejmuje szeroki zakres problemów związanych z uzależnieniami od czynności. W materiałach zawarto pakiet przydatnej wiedzy na temat hazardu, zakupoholizmu, jedzenioholizmu, ortoreksji, uzależnienia od telefonu, komputera i internetu. Wprowadzenie kampanii do oferty KAP spotkało się z ogromnym zainteresowaniem samorządów!

 

Zatroszcz się o mieszkańców i zaplanuj działania profilaktyczne. Za większe zamówienie otrzymasz atrakcyjne nagrody! Do końca czerwca pełny pakiet za jedyne 3 tys. zł!

Co można zyskać?

NOWY-ALKOKMAT-2Profesjonalny kalibrowany alkomat

Każdy samorząd, który złoży zamówienie za minimum 9 tys. zł netto, otrzyma w prezencie alkomat. To przydatne narzędzie w pracy profilaktycznej, które może być wykorzystywane przy różnych okazjach.

Alkomat wyposażony jest w elektrochemiczny sensor o wysokiej dokładności i trwałości. Urządzenie jest proste w obsłudze, a wynik pojawia się po kilku sekundach.

Prestiżowa, personalizowana statuetka „Lider profilaktyki” z wygrawerowaną nazwą samorządu

Gmina, który przystąpi do czterech kampanii Krakowskiej Akademii Profilaktyki (w wymiarze pełnego pakietu), otrzyma elegancką, personalizowaną statuetkę z wygrawerowaną nazwą samorządu i hasłem  „Lider profilaktyki”.

Większe zakupy to więcej prezentów. Jak to działa?

– Zamówienie za min. 9 tys. zł – > otrzymujesz alkomat
– Zamówienie za min. 12 tys. zł (pełne pakiety czterech kampanii) – > otrzymujesz alkomat i statuetkę

Koszt pełnego pakietu kampanii to 3000 zł + VAT. Możesz zakupić połowę pakietu lub jego wielokrotność. Nie prowadzimy sprzedaży mniejszych zestawów. Formularz zgłoszenia do kampanii należy wysłać faksem pod numer 12 635 19 19, mailem: info@akademiaprofilaktyki.pl lub pocztą na adres: Krakowska Akademia Profilaktyki, ul. Jaskółcza 4/1, 30-105 Kraków.

alt
alt