Pijani kierowcy to wciąż plaga na drogach! Materiały promujące trzeźwość na drogach

Tylko w pierwszym półroczu 2023 r. policjanci zatrzymali ponad 47 tysięcy nietrzeźwych kierujących. Pijani kierowcy spowodowali w tym okresie 554 wypadki, w których zginęło 67 osób, a 653 osoby zostały ranne. Po tragedii często okazuje się, że rodzina, znajomi i sąsiedzi widzieli sprawcę wsiadającego do samochodu po alkoholu, mimo to nikt w porę nie zareagował.

„Przeciw pijanym kierowcom!” to jedyna kampania dla samorządów, która tak kompleksowo obejmuje problem nietrzeźwości na drogach. Pozwala dotrzeć z ważnym przekazem nie tylko do kierujących, lecz także do uczniów szkół nauki jazdy i młodzieży. Ulotki obalają mity na temat trzeźwienia.

W materiałach dużo miejsca poświęcamy roli pasażerów i świadków jazdy po alkoholu. Ich właściwa reakcja wielokrotnie ratuje życie.

Zatroszcz się o mieszkańców i zaplanuj działania profilaktyczne. Za większe zamówienie otrzymasz atrakcyjne nagrody! Do końca wakacji pełny pakiet za jedyne 3 tys. zł!

Co można zyskać?

NOWY-ALKOKMAT-2Profesjonalny kalibrowany alkomat

Każdy samorząd, który złoży zamówienie za minimum 9 tys. zł netto, otrzyma w prezencie alkomat. To przydatne narzędzie w pracy profilaktycznej, które może być wykorzystywane przy różnych okazjach.

Alkomat wyposażony jest w elektrochemiczny sensor o wysokiej dokładności i trwałości. Urządzenie jest proste w obsłudze, a wynik pojawia się po kilku sekundach.

Prestiżowa, personalizowana statuetka „Lider profilaktyki” z wygrawerowaną nazwą samorządu

Gmina, który przystąpi do czterech kampanii Krakowskiej Akademii Profilaktyki (w wymiarze pełnego pakietu), otrzyma elegancką, personalizowaną statuetkę z wygrawerowaną nazwą samorządu i hasłem  „Lider profilaktyki”.

Większe zakupy to więcej prezentów. Jak to działa?

– Zamówienie za min. 9 tys. zł – > otrzymujesz alkomat
– Zamówienie za min. 12 tys. zł (pełne pakiety czterech kampanii) – > otrzymujesz alkomat i statuetkę

Koszt pełnego pakietu kampanii to 3000 zł + VAT. Możesz zakupić połowę pakietu lub jego wielokrotność. Nie prowadzimy sprzedaży mniejszych zestawów. Formularz zgłoszenia do kampanii należy wysłać faksem pod numer 12 635 19 19, mailem: info@akademiaprofilaktyki.pl lub pocztą na adres: Krakowska Akademia Profilaktyki, ul. Jaskółcza 4/1, 30-105 Kraków.

alt
alt